Przejdź do głównej treści
Darmowa dostawa od 1200 zł – wygoda dla większych zamówień.
Ekskluzywne alkohole z całego świata – tylko starannie wyselekcjonowane produkty
Bezpieczne i szybkie płatności – komfort i spokój przy każdym zamówieniu
Solidnie zabezpieczamy szkło
Odbiór osobisty w Warszawie gratis
Doradzimy przy wyborze prezentu
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Przejdź do sekcji Opinie
Producent: Smacza Jama (przejdź do produktów)

Zestaw Delikatesowy Mistrz i Małgorzata

Mistrzowskie połączenie skąpane w soczystych karmazynowych odcieniach- jasne drewno stanowi piękną oprawę dla popularnej whisky typu blended, mlecznych szwajcarskich czekoladek i wyjątkowej kawy z niewielkiej rzemieślniczej palarni. Trzy produkty, za którymi kryją się wspaniałe historie i zasłużona sława.

Przejdź do pełnego opisu
Duża ilość

Bezpieczna płatność
14 dni na zwrot
z VAT bez VAT
Cena 159,00 zł
w tym 23% VAT

Ceny podane bez kosztów dostawy.

szt.
Dostępność:
dostępny
Czas wysyłki: ok. 48h
Dostawa od 0,00 zł - Odbiór osobisty Sielecka 35 Warszawa Dolny Mokotów (Polska)

Odbiór w sklepie w Warszawie. Prosimy zapamiętać numer zamówienia.

Zapytaj o produkt
Udostępnij

Mistrzowskie połączenie skąpane w soczystych karmazynowych odcieniach- jasne drewno stanowi piękną oprawę dla popularnej whisky typu blended, mlecznych szwajcarskich czekoladek i wyjątkowej kawy z niewielkiej rzemieślniczej palarni. Trzy produkty, za którymi kryją się wspaniałe historie i zasłużona sława.

Skład zestawu:

Whisky Johnnie Walker Red Label 0,5l- jedna z najpopularniejszych na świecie whisky mieszana marki Johnnie Walker. Jej smak to efekt harmonijnego połączenia 35 składników: zarówno whiskies słodowych, jak i niesłodowanych. Przed zabutelkowaniem whisky dojrzewa minimum 3 lata. Jej nieco szorstki smak nadaje ton wszystkim rodzajom drinków - od najprostszych z dodatkiem coli, po bardziej złożone i wyrafinowane.

Pralinki Lindor Milk 100g- rozpływające się w ustach szwajcarskie pralinki z mlecznej czekolady w formie kuleczek nadziewanych półpłynnym czekoladowym kremem.

Kawa Ragazza Miguela 150g- pełna energii mieszanka trzech znakomitych arabik z Ameryki Południowej i Środkowej: kolumbijskiej, kubańskiej i gwatemalskiej. Ziarna wypalane są w niewielkiej palarni rzemieślniczej, która działa na warszawskim Starym Mokotowie. W bukiecie aromatycznym przeważają nuty karmelu, czekolady deserowej i miodu, ale charakteru nadają całości niuanse korzennego pumpernikla i kakao. Konsystencja naparu jest bogata, barwa ciemnobrunatna; kawa pozostawia wyważony, słodkawy, ale też lekko korzenny posmak. Miguela to kawa dla miłośników kaw amerykańskich i karaibskich, które swój dystynktywny smak zawdzięczają glebom wulkanicznym. Najlepiej sprawdza się w kawiarce i ekspresie ciśnieniowym, ale można ją również przygotowywać po turecku lub metodami alternatywnymi, zwłaszcza w aeropressie.

 

Na życzenie możemy zmienić kolorystykę dekoracji i dołączyć bilecik z życzeniami.

 

 

 

Opinie

Liczba ocen: 4574
Oceń i opisz

Bestsellery

    Opinie o zakupach w SmaczaJama

    Klienci doceniają nasze pakowanie i obsługę Zobacz opinie osób, które kupowały alkohole, delikatesy i zestawy prezentowe w SmaczaJama.

    Potrzebujesz pomocy w wyborze?

    Doradzimy w wyborze alkoholu, kawy lub prezentu.

    Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta.

    Zadzwoń do nas:

    Najczęstsze pytania przed zakupem