Delikatesy Smacza Jama
Page Title
do kasy suma: 0,00 zł

Śliwka Nałęczowska z cynamonem Solidarność 190g

Pyszne kandyzowane śliwki w kremie kakaowym, oblane deserową czekoladą od cenionej polskiej marki Solidarność.

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Producent: Solidarność
Kod produktu: B1F8-150D6
Ocena:
Cena: 22,90 zł 22.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Pyszne kandyzowane śliwki w kremie kakaowym, oblane deserową czekoladą od cenionej polskiej marki Solidarność. Tutaj w wydaniu specjalnym - z dodatkiem aromatycznego, rozgrzewającego podniebienie cynamonu! Idealna propozycja na czas świątecznego oczekiwania.

Każda czekoladka pakowana jest osobno. W tej wersji znanego przysmaku umieszczono je w kartoniku z wyciętym okienkiem, ukazującym zawartość. Doskonale sprawdzi się także w roli uniwersalnego prezentu - imienin, Dnia Babci i Dziadka lub upominku dla przyjaciela z zagranicy.

Masa netto: 190g

Mogą zainteresować Cię także:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium