Przejdź do głównej treści
Darmowa dostawa od 1200 zł – wygoda dla większych zamówień.
Ekskluzywne alkohole z całego świata – tylko starannie wyselekcjonowane produkty
Bezpieczne i szybkie płatności – komfort i spokój przy każdym zamówieniu
Solidnie zabezpieczamy szkło
Odbiór osobisty w Warszawie gratis
Doradzimy przy wyborze prezentu
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Przejdź do sekcji Opinie
Producent: Smacza Jama (przejdź do produktów)

Pudełko Prezentowe Meksykański Melanż

Egzotyczny i minimalistyczny zestaw delikatesowy w eleganckim czerwonym pudełku z wiekiem. Mocny alkohol i mocne kolory to prosty przepis na idealny świąteczny prezent.

Przejdź do pełnego opisu
Duża ilość

Bezpieczna płatność
14 dni na zwrot
z VAT bez VAT
Cena brutto 389,00 zł
w tym 23% VAT

Ceny podane bez kosztów dostawy.

szt.
Dostępność:
dostępny
Dostawa od 0,00 zł - Odbiór osobisty Sielecka 35 Warszawa Dolny Mokotów (Polska)

Odbiór w sklepie w Warszawie. Prosimy zapamiętać numer zamówienia.

Zapytaj o produkt
Udostępnij

Egzotyczne, minimalistyczne i wyraziste – pudełko prezentowe z tequilą Herradura Añejo i czekoladą Dolfin.

To eleganckie czerwone pudełko z wiekiem to propozycja dla osób, które cenią mocniejsze alkohole, prostą kompozycję i efektowną oprawę prezentową. Doskonale sprawdzi się jako prezent świąteczny, podziękowanie, upominek firmowy lub elegancki gest dla miłośnika tequili.

W zestawie znalazła się tequila Herradura Añejo oraz gorzka czekolada Dolfin z cytryną i imbirem. To minimalistyczne połączenie o intensywnym, egzotycznym i lekko pikantnym charakterze.

Skład pudełka:

  • Tequila Herradura Añejo 0,7 l – meksykańska tequila dojrzewająca w dębowych beczkach, o głębszym, bardziej złożonym profilu z nutami wanilii, karmelu, agawy, przypraw i delikatnej dębiny. Dobrze sprawdzi się do spokojnej degustacji solo.
  • Czekolada Dolfin z Cytryną i Imbirem 70 g – belgijska czekolada z cytrusową świeżością cytryny i lekko pikantną nutą imbiru, która dobrze podkreśla egzotyczny charakter zestawu.

Całość starannie ułożona w eleganckim czerwonym pudełku z wiekiem i estetycznie udekorowana. Na życzenie możemy zmienić kolorystykę dekoracji i dołączyć bilecik z życzeniami.

To gotowy do wręczenia prezent o mocnym, minimalistycznym i degustacyjnym charakterze. Łączy tequilę añejo i wyrazistą czekoladę z cytryną oraz imbirem, tworząc stylowy zestaw na świąteczne okazje biznesowe i prywatne.

Opinie

Liczba ocen: 342
Oceń i opisz

Bestsellery

    Opinie o zakupach w SmaczaJama

    Klienci doceniają nasze pakowanie i obsługę Zobacz opinie osób, które kupowały alkohole, delikatesy i zestawy prezentowe w SmaczaJama.

    Potrzebujesz pomocy w wyborze?

    Doradzimy w wyborze alkoholu, kawy lub prezentu.

    Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta.

    Zadzwoń do nas:

    Najczęstsze pytania przed zakupem