Sklep Smacza Jama
do kasy suma: 0,00 zł

Kosz Delikatesowy Fioletowa Fraszka

W intensywnym fiolecie tego eleganckiego kosza skryły się: interesujący gin, herbata i najlepsze słodycze. Spraw komuś bliskiemu prezent, który pozwoli mu na chwilę błogiego zapomnienia.

Dostępność: dostępny
Realizujemy: UWAGA Planowa wysyłka po 7 I 2024
Producent: Smacza Jama
Kod produktu: Z495F-11938
Ocena:
Cena: 459,00 zł 459.00
Cena netto: 373,17 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W intensywnym fiolecie tego eleganckiego kosza skryły się: interesujący gin, herbata i najlepsze słodycze. Spraw komuś bliskiemu prezent, który pozwoli mu na chwilę błogiego zapomnienia.

 

Czekoladki Anthon Berg - Jagoda w Wódce 220g - wyśmienite czekoladki z Kopenhagi nadziewane marcepanem robionym według tradycyjnej, duńskiej receptury oraz półpłynnym nadzieniem o smaku jagody w wódce, do którego wykorzystano tradycyjne konfitury. Przepyszną kompozycję dopełnia rozpływająca się w ustach, aksamitna czekolada najwyższej jakości. Każda z ośmiu wyjątkowych czekoladek zapakowana jest w oddzielną, zapewniającą długotrwałą świeżość, hermetyczną kopertkę, a całość niezwykle elegancko prezentuje się w prostokątnym pudełeczku. Oddzielne, wygodne opakowania pozwalają zabrać nam czekoladkę wszędzie i cieszyć się wyjątkowym smakiem o każdej porze dnia.

Mini Praliny Lindt Kostbarkeiten 180g - ręcznie wytwarzane mini - pralinki z najlepszej szwajcarskiej czekolady mlecznej, przygotowywane przez firmę Lindt z wielką dbałością o detale i tradycyjną recepturę. Czekoladki zachwycają jedwabistością smaku i doskonale wyważonymi nutami smakowymi. W każdym opakowaniu znajdują się czekoladki w następujących smakach: ciemna i mleczna czekolada z kremem migdałowym i kawałkami migdałów, biała i mleczna czekolada z pomarańczowym marcepanem, nugat z kawałkami orzechów laskowych, marcepan pistacjowy, pomarańczowy z ciemną czekoladą, szampańska trufla, macchiato w mlecznej czekoladzie, mleczna czekolada z chrupiącymi kawałkami orzechów laskowych, nugat z migdałem i orzechem laskowym. Dostępne są opakowania w trzech wariantach kolorystycznych: różowym, niebieskim i granatowym. Każde z nich zawiera 36 czekoladek.

Ciasteczka Shortbread House of Edinburgh Traditional Recipe 170g - każde opakowanie zawiera osiem oryginalnych kruchych ciasteczek, wykonanych z przepisu, który był przekazywany z pokolenia na pokolenie. Do produkcji wykorzystano najlepszej jakości masło.

Gin Hendrick's 0,7l - to trunek destylowany w szkockiej prowincji Ayrshire. Wykwintny i produkowany na małą skalę. W wyniku skomplikowanego, bardzo tradycyjnego procesu destylacji otrzymuje się mieszankę alkoholową, łączoną później z naparami z płatków bułgarskiej róży jak również dorodnych pochodzących ze Środkowej Azji ogórków odmiany Cucumis sativus. Ta fuzja smaków i aromatów sprawia, że gin ten jest uwielbiany przez niewielką, ale wciąż rosnącą garstkę odbiorców na całym świecie. Żaden inny gin nie smakuje tak jak Hendrick’s, bo żaden nie jest produkowany w ten sposób. Gin Hendrick jest butelkowany w ciemnobrązowe, stylem przypominajace apteczne butelki.

Herbata Wilkin&Sons czarna liściasta Pure Darjeeling 125g - herbata ta może być porównywana w jakości z najlepszym gatunkami szampanów. Ma muszkatelowy smak i wspaniały aromat. Jest uprawiana na plantacjach u podnóża Himalajów.

 

Oferowane przez nas kosze są zabezpieczane finalnie grubym celofanem oraz przyozdabiane wstążkami/rafią.

Na powyższej fotografii przed zafoliowaniem (dla lepszego uwidocznienia zawartości).

Na życzenie możemy zmienić kolorystykę dekoracji i dołączyć bilecik z życzeniami.

Mogą zainteresować Cię także:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Menu Szukaj więcej więcej
Smaczajama logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium