Warunki Dostawy

Warunki dostawy

Ze względu na ograniczenia ustawowe sklep SmaczaJama nie wysyła produktów alkoholowych. Możliwy jest jedynie odbiór osobisty w stacjonarnych punktach sprzedaży. 

Odbiór osobisty może odbyć się zarówno przez Zamawiającego lub upoważnionego pośrednika. 

Serwis Smaczajama.pl umożliwia wygodne upoważnienie do odbioru firmy logistycznej:

Logmi sp. z o.o.
z siedzibą w Warszawie
NIP 701 071 19 82
REGON 368 131 369 00000
KRS 0000692101

na poniższych warunkach określonych w Regulaminie pełnomocnictwa do obioru towaru ze sklepu Smacza Jama.

 

Firma Logistyczna Logmi sp. z o.o. dokłada wszelkiej staranności, aby zabezpieczyć je przed uszkodzeniami w czasie transportu. Do pakowania używane są  kartony o właściwej strukturze i wytrzymałości. Produkty zawijane są w folię bąbelkową, chroniącą przed wszelkimi uszkodzeniami. Dodatkowo paczka jest wypełniana papierem, aby uniemożliwić przemieszczanie się produktów wewnątrz niej. Oznaczenia na pudełkach (ostrożnie szkło!) zapewniają, że paczka transportowana jest w bezpieczny sposób. Firmowa taśma, którą zaklejane są kartony, jest gwarancją nienaruszonej przesyłki.

 

Opłata za przesyłkę przy odbiorze

Jeżeli z jakiś powodów nie chcą Państwo zapłacić za przesyłkę z góry, istnieje możliwość zapłacenia listonoszowi (kurierowi) przy odbiorze paczki.

Ze względu na wysokie prowizje pobierane za przesyłki pobraniowe przez Pocztę Polską oraz firmy kurierskie, ta forma wysyłki jest droższa od pozostałych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl