Konkurs na rearanżacje sklepu przy Bruna 9

Firma 7Niebo Maciej Merski i sklep Smacza Jama serdecznie zapraszają studentów i absolwentów uczelni projektowych i artystycznych, a także wszystkie inne zainteresowane osoby do wzięcia udziału w konkursie na projekt graficzny wzoru płótna, które zostanie powieszone pod sufitem sklepu.

SUFIT SmaczaJama

Chcemy, aby wnętrze naszego sklepu stało się jeszcze bardziej klimatyczne i wyjątkowe. Dlatego też wymarzyliśmy sobie sufit, który będzie uzupełniał wnętrze naszego sklepu niczym sklepienie jest dopełnieniem katedry … Trudne zadanie? Dla nas na pewno, dlatego właśnie prosimy Was o pomoc!

Liczy się przede wszystkim oryginalność. Jesteś kreatywny i masz głowę pełną pomysłów? Koniecznie spróbuj swoich sił. Jeśli to Ci pomoże w przygotowaniu projektu, możesz odwiedzić nasz sklep, obejrzeć wnętrze, porozmawiać z pracownikiem. Serdecznie zapraszamy na ul. Bruna 9 w Warszawie.

Zwycięzcę konkursu wybierze osobiście właściciel wraz z powołaną komisją. Za zajęcie pierwszego miejsca przewidziana jest nagroda pieniężna, zaś dwie osoby wyróżnione otrzymają nagrody dodatkowe.

Regulamin, karty zgłoszeniowe i dodatkowe informacje dotyczące konkursu można znaleźć w załączniku.

Zgłoszenia do konkursu wraz z poglądowym projektem przyjmujemy drogą mailową pod adresem: konkurs.smaczajama@gmail.com 

Ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych to 15.08.2016r., zaś ogłoszenie wyników przewidziane jest na 29.08.2016r.

Serdecznie zapraszamy!

 

Regulamin Konkursu

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl