Przejdź do głównej treści
Darmowa dostawa od 1200 zł – wygoda dla większych zamówień.
Ekskluzywne alkohole z całego świata – tylko starannie wyselekcjonowane produkty
Bezpieczne i szybkie płatności – komfort i spokój przy każdym zamówieniu
Solidnie zabezpieczamy szkło
Odbiór osobisty w Warszawie gratis
Doradzimy przy wyborze prezentu
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Przejdź do sekcji Opinie
Producent: Plantation Rum (przejdź do produktów)

Rum Plantation Panama 13 YO 2008 45,7% 0,7l

Nowa seria doskonałych rumów Plantation, która tym razem skupia całą uwagę na morskich zwierzętach. To one zdobią etykiety butelek oraz kartoniki rumów.

Przejdź do pełnego opisu
Oczekujemy na dostawę
z VAT bez VAT
Cena 335,90 zł
w tym 23% VAT

Ceny podane bez kosztów dostawy.

Dostępność:
Oczekujemy na dostawę
Dostawa od 0,00 zł - Odbiór osobisty Sielecka 35 Warszawa Dolny Mokotów (Polska)

Odbiór w sklepie w Warszawie. Prosimy zapamiętać numer zamówienia.

Zapytaj o produkt
Udostępnij
Dlaczego my?
  • Zestawy upominkowe na każdą okazję
  • Największy wybór alkoholi premium
  • Działamy od 2006 roku – posiadamy ponad 20 lat doświadczenia.

Alkohole

  • poj. 0,7l
  • pochodzenie Panama
  • vol. 45,7%
  • Nuty degustacyjne brzoskwinia, gruszka, trawa cytrynowa, orzechy, cedr, cygaro

Nowa seria doskonałych rumów Plantation, która tym razem skupia całą uwagę na morskich zwierzętach. To one zdobią etykiety butelek oraz kartoniki rumów.

Plantation Panama 13 YO 2008 z dumą przyjęło reprezentację majestatycznego walenia. To rum w środkowoamerykańskim stylu, przygotowywany z fermentowanej melasy oraz destylowany w kotłach kolumnowych. Spędza pierwszych 12 lat w beczkach po bourbonie w tropikalnym klimacie, a na ostatnie 12 miesięcy przenoszony jest do dębu po koniaku. Butelkowany z mocą 45,7% zawartości alkoholu, nie zawiera dodatku cukru.

Charakteryzuje się bursztynową barwą. Bukiet oferuje rozgrzewające nuty owoców - dojrzałej brzoskwini, soczystej gruszki oraz trawy cytrynowej, białego pieprzu i gałki muszkatołowej. Na podniebieniu pełen smaku oraz wielowymiarowy. Niuanse prażonych orzechów laskowych, cedru i hawańskich cygar prowadzą do satysfakcjonującego, długotrwałego finiszu.

Marka Plantation powstaje na terenie Maison Ferrand, której właścicielem i prezesem jest Alexandre Gabriel. Przedsiębiorca szybko zdobył uznanie w branży, skupiając się na trzech głównych wydaniach w swoim portfolio: Ferrand Cognac, Citadelle Gin oraz Plantation Rum.

Maison Ferrand została przejęta i na nowo zaadoptowana do współczesnych potrzeb w 1989 roku. Wcześniej uważano ją za jedną z najstarszych wytwórni alkoholi W Cognac. W latach 90-tych Alexandre Gabriel zakłada plantację na Karaibach, a już 15 lat później, otrzymuje nagrodę Master Rum Blender of the Year podczas rozdania Golden Rum Barrel Awards oraz tytuł Distiller of the Year American Distilling Institue.

Opinie

Liczba ocen: 2664
Oceń i opisz

Solidnie pakujemy szkło

Butelki i delikatesy pakujemy tak, aby bezpiecznie dotarły do odbiorcy.

Kurier, Paczkomat lub odbiór osobisty

Wybierz wygodną dostawę albo odbierz zamówienie w Warszawie.

BLIK, karta, Apple Pay, przelew lub pobranie

Korzystaj z popularnych i wygodnych metod płatności.

Pakujemy na prezent

Wybrane produkty i kosze możemy przygotować jako elegancki upominek.

Darmowa dostawa od 1200 zł

Przy większych zamówieniach wysyłka jest gratis.

Bestsellery

    Opinie o zakupach w SmaczaJama

    Klienci doceniają nasze pakowanie i obsługę Zobacz opinie osób, które kupowały alkohole, delikatesy i zestawy prezentowe w SmaczaJama.

    Polecane produkty

      Potrzebujesz pomocy w wyborze?

      Doradzimy w wyborze alkoholu, kawy lub prezentu.

      Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta.

      Zadzwoń do nas:

      Najczęstsze pytania przed zakupem