Whiskey Jack Daniel's Master Distiller No. 5 0,7l edycja limitowana
Limitowana edycja whiskey stworzona ku pamięci Franka Thomasa Bobo, który stanowisko mistrza gorzelnictwa obejmował w latach 1966-88. Za jego czasów marka No. 7 rosła w siłę, on zaś - choć ręce miał zawsze pełne roboty - nigdy nie zdołał nadążyć z produkcją whiskey, tak aby sprostać coraz większym zapotrzebowaniom.
"Wolałbym prosić ludzi raczej o cierpliwość niż przebaczenie" - zwykł mawiać Bobo.
Opis
Limitowana edycja whiskey stworzona ku pamięci Franka Thomasa Bobo, który stanowisko mistrza gorzelnictwa obejmował w latach 1966-88. Za jego czasów marka No. 7 rosła w siłę, on zaś - choć ręce miał pełne roboty - nigdy nie zdołał nadążyć z produkcją whiskey, tak aby sprostać coraz większym zapotrzebowaniom. Nie dlatego jednak, że Bobo był pozorantem i leniem. Nic bardziej mylnego: to przywiązanie do jakości i tradycyjnych metod produkcji, w której najważniejsze były absolutna perfekcja i czas, stanowiło dlań wartość zasadniczą. "Wolałbym prosić ludzi raczej o cierpliwość niż przebaczenie" - zwykł mawiać Bobo.
Seria Jack Daniel's Master Destiler została zapoczątkowana przeszło 20 lat temu w hołdzie mistrzom gorzelniczym, którzy dbali o doskonały wizerunek gorzelni zgodnie ze standardami wyznaczonymi przez samego założyciela - legendarnego Jacka Danielsa.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.