Spotkanie Degustacyjne - whisky Bunnahabhain Feis Ile 2023 - 21.06 Środa 17.00
Świętuj Feis Ile z Bunnahabhain, to największe święto fanów whisky na całym świecie odbywa się co roku na wyspie Islay.. już teraz zapraszamy na degustację 21 czerwca tegorocznych edycji festiwalowych z destylarni Bunnahabhain. Oblicza whisky przybliży nam Michał Kaszuba.
Podstawowy kurs wiedzy o alkoholach mocnych - „Poznajemy Świat Whisky" idealne dla koneserów jaki i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tą kategorią alkoholi. Warsztaty w przyjemny sposób pomagają znaleźć swoje ulubione smaki whisky.
W cenie degustacji otrzymają Państwo voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na zakup dowolnej whisky prezentowanej podczas warsztatów.
Do zobaczenia już w środę 21 czerwca o godz. 17:00 na ul Hrubieszowskiej 6b w Warszawie.
Podczas zakupu rezerwacji miejsca prosimy o wybranie formy płatności przelewem i jego realizację. Każdy uczestnik musi być osobą pełnoletnią.
Opis
26 maja zaczyna się największe święto dla fanów whisky na świecie, festiwal na wyspie Islay, Feis Ile 2023. Z tej okazji każda z destylarni na Islay butelkuje dla odwiedzających wyspę specjalne limitowane edycje festiwalowe. Jako jedyni w Polsce mamy jedną z tych festiwalowych edycji dostępną równolegle z oficjalną inauguracją w kraju.
Spróbuj Bunnahabhain Canasta i Triple Cask, edycji limitowanych z okazji festiwalu whisky na wyspie Islay, Feis Ile 2023.
Bunnahabhain 12 y.o. 46,3%
Bunnahabhain 18 y.o. 46,3%
Bunnahabhain 17 y.o. Moine Triple Cask Feis Ile 2023 52,6%
Nasze warsztaty możesz również kupić w formie vouchera, w uwagach do zamówienia podaj dane osoby, która weźmie udział w kursie. Takie spotkanie to świetna forma spędzenia czasu w doborowym towarzystwie.
Czas trwania szkolenia 1,5 - 2h
Spotkanie odbywa się w naszej sali szkoleniowej w Uniwersytecie Smaku w kameralnej grupie i miłej atmosferze. Kurs kończy się zdobyciem certyfikatu przez jego uczestników.
21 czerwca 2023 godz. 17:00 ul Hrubieszowska 6b
Serdecznie Zapraszamy!
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.