Zwroty

Oczywiście można zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie. Nie trzeba podawać żadnej przyczyny, wystarczy odesłać do nas towar w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Należy jednak pamiętać, że towar musi wrócić do nas w takim stanie w jakim Państwo go otrzymali.

Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą VAT bądź paragonem na następujący adres:

Zwrot - SmaczaJama.pl
ul. Bruna 9 lok. U5
02-594 Warszawa

Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze otrzymają Państwo w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych - przelewem bankowym na wskazany przez Państwa numer konta.
Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi!

W przypadku zwrotów produktów takich jak kosze delikatesowe, zestawy prezentowe i wszelkiego rodzaju produkty spożywcze prosimy o wcześniejszy kontakt:

biuro@SmaczaJama.pl bądź tel. 661 906 255

W przypadku reklamacji dotyczących otrzymanych towarów prosimy o kontakt mailowy biuro@SmaczaJama.pl w tytule podając nr zamówienia.

Obowiązkiem ustawowym jest poinformowanie Państwa, iż pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl