Wysyłka
  Kurier Dostawa Płatność z góry Za pobraniem
Wysyłka Pocztą Polską
Priorytet
na terenie Polski
ok. 2-3 dni roboczych
19zł 24zł
Przesyłka kurierska ups kosze delikatesowe na drugi dzień roboczy Wysyłka pocztą kurierską UPS
na terenie Polski
na następny dzień roboczy po wysyłce 19zł 24zł
Odbiór osobisty
w lokalu ul. Bruna 9/U5 w Warszawie
na następny dzień roboczy po zamówieniu 0zł 0zł
Przesyłka kurierska ups kosze delikatesowe na drugi dzień roboczy Przesyłka kurierska
zagraniczna
Czas dostawy na terenie
UE ok. 3-5 dni roboczych
poza UE do 12 dni roboczych

Na ternie UE
przesyłka kurierska UPS do 15kg -99 zł

15-30kg -149zł
powyżej 30kg
kontakt telefoniczny bądź mailowy

nie realizujemy

W przypadku chęci otrzymania przesyłki w konkretnym dniu prosimy o adnotacje w uwagach (dotyczy dni roboczych - w weekendy usługa możliwa za dopłatą tylko w niektórych miastach w Polsce - prosimy o kontakt).

Dokładamy wszelkiej staranności, aby zabezpieczyć je przed uszkodzeniami w czasie transportu. Do pakowania używamy kartonów o właściwej strukturze i wytrzymałości. Produkty zawijane są w folię bąbelkową,chroniącą przed wszelkimi uszkodzeniami. Dodatkowo paczka jest szczelnie, aby uniemożliwić przemieszczanie się produktów wewnątrz niej. Oznaczenia na pudełkach (ostrożnie szkło!) zapewniają, że paczka transportowana jest w bezpieczny sposób. Nasza firmowa taśma, którą zaklejamy kartony, jest gwarancją nienaruszonej przesyłki.

Sposoby Płatności

Nasz sklep współpracuje z wieloma instytucjami finansowymi, aby umożliwić Państwu jak najwygodniejsze wnoszenie opłat za dokonane zakupy.

Numer konta do wpłat bezpośrednich

W tytule prosimy podać nr zamówienia
PKO BP Inteligo (bezpłatne wpłaty w placówkach banku PKO BP)
50 1020 5558 1111 1586 0680 0013

Informacje Dla przelewów międzynarodowych

Kod BIC (SWIFT) BPKOPLPW

Kod IBAN  PL50102055581111158606800013

Klauzula Kosztowa : OUR

System płatności DotPay

Zewnętrzna firma finansowa zajmująca się obsługą transakcji w internecie oferuje następujące sposoby płatności: Patności

Karta VISA, MasterCard, EuroCard, JCB, Diners Club, mTransfer (mBank), mPay - płatność telefonem komórkowym, Płacę z Inteligo (konto Inteligo), MultiTransfer (MultiBank), Przelew24 (BZWBK), ING Bank Śląski, Płać z Nordea, Przelew z BPH, Pekao24 (Bank Pekao S.A.), iPKO (Bank PKO BP), Przekaz/Przelew bankowy, SEZAM (Bank BPH SA), MilleNet (Millennium Bank), Deutsche Bank PBC S.A., Kredyt Bank S.A. (KB24), Lukas Bank, CitiBank Handlowy, InvestBank, Fortis Bank, Bank Ochrony Środowiska, Bank Gospodarki Żywnościowej, Volkswagen Bank Polska, Zapłać w Żabce, Moje Rachunki - zapłać w supermarkecie!

Serwis istnieje na polskim rynku od 2001 roku ( jest częścią międzynarodowej firmy DotPay.eu) i znajduje się w czołówce firm obsługujących finansowe transakcje online. Doświadczenie pracowników serwisu, jego elastyczność wobec wymagań klientów, stosowanie najnowszych technologii oraz rygorystyczne procedury bezpieczeństwa stawiają DotPay.pl na pierwszym miejscu wśród tego typu serwisów zarówno w kraju jak i za granicą.

Autoryzacji transakcji online za pośrednictwem kart płatniczych dokonuje renomowana firma Polcard S.A. - największe centrum tego typu w Polsce. DotPay.pl posiada wszelkie wymagane certyfikaty oraz zabezpieczenia, dające osobie dokonującej płatności najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa i gwarancji dotyczącej prawidłowości obsługi płatności.

System oferuje płatności za pomocą kart kredytowych oraz szybkie przelewy z banków oferujących taką usługę.

Opłata za przesyłkę przy odbiorze

Jeżeli z jakiś powodów nie chcą Państwo zapłacić za przesyłkę z góry, istnieje możliwość zapłacenia listonoszowi (kurierowi) przy odbiorze paczki.

Ze względu na wysokie prowizje pobierane za przesyłki pobraniowe przez Pocztę Polską oraz firmy kurierskie, ta forma wysyłki jest droższa od pozostałych.

Zawsze także mogą nas Państwo odwiedzić w naszym firmowym sklepie i zapłacić gotówką lub kartą za dokonane zakupy.
Serdecznie zapraszamy

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl