

Producent
-
Bell's (2)
-
Buchanan's (1)
-
Bunnahabhain (1)
-
Chivas Brothers (17)
-
Clan MacGregor (1)
-
Dewar's (3)
-
Dębowa Polska (1)
-
Douglas Laing & Co (3)
-
Duncan Taylor (1)
-
Edrington Group Ltd. (16)
-
George Ballantine & Son Ltd. (13)
-
Grupa AWW (1)
-
Haig Whisky Scotch (2)
-
Hankey Bannister (2)
-
Ian Macleod Distillers (2)
-
Ian Macleod Distillers Ltd. (1)
-
INNY (1)
-
J&B (4)
-
John Dewar & Sons (2)
-
John Jameson & Son (1)
-
Johnnie Walker (43)
-
Lauder's (5)
-
loch Lomond (2)
-
Old Smuggler (1)
-
Old st. Andrews (1)
-
Scottish Leader (3)
-
The Antiquary (1)
-
The Craigellachie Hotel (1)
-
Tomathin (2)
-
Wemyss Malts (6)
-
Whyte and Mackay (1)
-
William Grant & Sons (14)
-
William Teacher & Sons Ltd. (3)
Cena
-
od
do
Whisky The Antiquary 12 YO 0,7l w kartoniku

Jeden z najstarszych blendów wśród wszystkich szkockich whiskies, stworzony jeszcze w latach 60. XIX wieku i nazwany "The Antiquary" w nawiązaniu do słynnej powieści historycznej Sir Waltera Scotta ("Antykwariusz", wyd. 1816). Wyjątkowa nie tylko ze względu na charakterystyczną, wielokątną butelkę, która czerpie otwarcie ze stylu gotyckiego i zdaje się pasować do rekwizytorni powieści grozy, lecz także intensywny, bogaty bukiet i złożony smak. Wyróżniona przez Jima Murraya, szanowanego krytyka i autora "Whisky Bible", który w 2013 roku przyznał jej niezwykle wysoką ocenę 92/100.
Dostępność: dostępny
Realizujemy: ok. 48h
Whisky The Antiquary 21 YO 0,7l

Whisky Antiquary 21 Years Old to wyjątkowa mieszanka stworzona z destylatów pochodzących między innymi z regionu Speyside, Highland oraz z niewielkim udziałem destylatów z Islay i Lowland. Antiquary 21 Years Old uważana jest za najbardziej ekskluzywną whisky ze swojej kolekcji.
Dostępność: dostępny
Realizujemy: ok. 48h
Jak sama nazwa wskazuje, whisky mieszana jest mieszanką różnych whisky, zarówno słodowych jak i zbożowych. Co najmniej 90% składowych whisky pochodzi ze Szkocji.
Whisky mieszane powstały jako alternatywa dla whisky single malt, które przez wiele osób uważane są za zbyt ostre w smaku.
